הזמנת חוג בית

תמיד תהית איך הוקמה התנועה לאיכות השלטון? רצית להכיר לעומק את פרשות השחיתות ברשויות המקומיות? רצית לארגן הפגנה ולא ידעתם איך?

חוגי הבית של התנועה לאיכות השלטון מגיעים עד אליכםן! אנחנו מציעים מגוון רחב של הרצאות אשר מתעמקות בנבכי פעילות התנועה.

אז איך מארגנים חוג בית?

 1. אוספים קבוצה של לפחות 30 איש.
 2. בוחרים נושא לשיח מבין רשימת הנושאים.
 3. חושבים על מקום נוח לאירוע (בית / מרכז קהילתי / פאב / הכל הולך!).
 4. ממלאים את הפרטים כאן בטופס בתחתית הדף.

אנחנו ניקח את זה מכאן ונחזור אליכםן בהקדם!

נושאים לחוגי בית:

 
 1. איכות שלטון, תקשורת וניו מדיה: כיצד מעבירים מסרים מורכבים בתרבות האינסטנט, וכיצד מתמודדים עם ריבוי מסרים סותרים בדרכנו לגלות את האמת (המושחתת).
 2. רשויות מקומיות ושלטון החוק: סדנא המציגה את השחיתות ברשויות המקומיות, הגורמים להן ודרכי התמודדות. מסע מרתק לנבכי השלטון המקומי בישראל.
 3. סוגיות בוערות בדמוקרטיה הישראלית: מאבקים בין רשויות השלטון ופועלה של התנועה לאיכות השלטון בהגנה על הדמוקרטיה הישראלית.
 4. חושפי שחיתויות: סדנא על החשיבות שבחושפי השחיתויות, מי הם, מה הם עוברים וכיצד הם מסייעים לנו לשמור על שלטון נקי משחיתות ועל הכסף הציבורי.
 5. התנועה לאיכות השלטון ומלחמתה בשחיתות: הרצאת הדגל של התנועה, הקמת התנועה, פועלה בספירה הציבורית ומאבקה בשחיתות
 6. צוללים לפרשת הצוללות: סקירה מעמיקה של השתלשלות האירועים בפרשת הצוללות מיום רכישתם ועד קמת וועדת החקירה. ההרצאה תכלול את מאמצי התנועה וכלל פעילות במאבק כנגד חקר הפרשה, וניסיונה הבלתי פוסק להוצאת האמת לאור.
 7. מדברים על הבחירות לכנסת ה-25:  חוג בית שיעשה סדר בבלאגן! על דמוקרטיה במשבר, חוסר היציבות השלטונית, החשש מפגיעה במוסדות השלטון ומה אפשר לעשות כדי לשמור על ישראל דמוקרטית.

הזמנת חוג בית:

מעוניינים באחת הסדנאות שלנו?

*ניתן ליצור קשר בדוא״ל: Oriyan@mqg.org.il ונחזור אליכםן בהקדם.

דורשים לחקור את השחיתות בצוללות!

איך יכול להיות שאותו אדם שאמון על המדינה, לא דואג לביטחון של המדינה? הגיע הזמן לחשוף את הקשר של רה״מ לשעבר נתניהו לפרשה, שבאופן תמוה ביותר הוכרז כבר בשלב מוקדם מאוד של החקירה שהוא “לא חשוד” – למרות שאחר כך נחשפנו לפרטים רבים שמשנים את התמונה. אנחנו דורשים משופטי בג״ץ: אל תתנו לפרשת שחיתות חמורה כזו להיעלם בלי חקירה מקיפה וכוללת. חתמו עכשיו על העצומה!

דורשים שרים נקיי כפיים עכשיו!

למה לרופאים, עורכי דין, עובדים סוציאליים, שופטים, פסיכולוגים ואפילו לחברי כנסת יש קובץ של כללי אתיקה מחייבים – אבל לראש הממשלה, לשרים ולסגני שרים אין? הגיע הזמן שהממשלה הנוכחי תחיל על עצמה ועל הממשלות העתידיות כללי אתיקה ותשיב את אמון הציבור בנבחריו!

תכנית ״זמן איכות״ – אירועי התנועה

מוזמנים/ות לקחת חלק פרויקט מפגשי תוכן והעשרה מטעם התנועה לאיכות השלטון: הרצאות, סיורים, מפגשים ואירועים מיוחדים נוספים.

הצעת חוק – נאשמים מחוץ לפוליטיקה!

מגיע לנו נבחרי ציבור ישרים ונקיי כפיים, שלא סרחו, מעדו או פשעו. החל משרים וסגני שרים ועד לנשיא ולראש הממשלה – על כולם מוטלת החובה לייצג את הציבור ללא אות קלון ומבלי שכתב אישום מכתים את עברם. הצטרפו אלינו לדרישה מחברי הכנסת – קדמו את הצעת החוק שתמנע מאלה עם עבר פלילי לייצג את הציבור.

קטלוג פעילויות חינוכיות לשנת 2021/22

אנשי ונשות חינוך? זה הזמן להזמין הרצאה מטעם התנועה לאיכות השלטון לקראת שנת הלימודים הקרובה! אנו מציעים מגוון הרצאות וסדנאות בנושאי חינוך לאקטיביזם ולערכי הדמוקרטיה. זו דרכנו להוביל שינוי חברתי משמעותי ורחב על ידי יצירת דור של צעירים שיהפכו בבוא העת לאזרחים משפיעים ומובילי דעה.

הצטרפו כחברי וחברות התנועה לאיכות השלטון

בואו להיות חלק משינוי חברתי, להשפיע על החברה ולהתנדב בתנועה, עזרו לנו להגיש עתירות לבג״ץ ולהגן על חושפי השחיתות, סייעו לנו להישאר עצמאיים ובלתי-תלויים. להם יש את הטייקונים? לנו יש את הגב שלכם ושלכן!

הצטרפו לקבוצת הווטסאפ לעדכוני איכות השלטון

בואו לקבל עדכונים חשובים בזמן אמת ולפני כולם...